Ochrona Imprez Masowych

Od początku działalności Agencja wyspecjalizowała się w kompleksowym zabezpieczaniu imprez masowych takich jak: imprezy sportowo-rekreacyjnych, koncerty muzyczne, imprezy firmowe oraz targi i wystawy. Nasze służby porządkowe i informacyjne posiadają wszystkie niezbędne przeszkolenia, aby profesjonalnie wykonywać swoje obowiązki, wyposażeni są także w prawnie dozwolone środki przymusu bezpośredniego. W zależności od potrzeb dysponujemy odpowiednim umundurowaniem; garnitury bądź jednakowo oznakowane koszulki, kamizelki i kurtki. Agencja posiada także własną łączność bezprzewodową.

Jest nam również bardzo miło poinformować, iż firma Rak-Service S. C jako pierwsza w Polsce stała się posiadaczem własnego, profesjonalnego systemu monitoringu. Posiadany przez naszą agencję najnowszej generacji sprzęt spełnia wszystkie wymogi zawarte w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a zainstalowanie go na samochodzie umożliwia rejestrację imprez plenerowych oraz tych zorganizowanych w obiektach zamkniętych na terenie całego kraju.

Zachęcając Państwa do skorzystania z naszych usług proponujemy:

  • Realizację usługi zabezpieczenia imprezy za stawkę indywidualnie wynegocjowaną.
  • Bezpłatne wykonanie planu zabezpieczenia imprezy.
  • Bezpłatne załatwienie wszelkich formalności związanych z uzyskaniem stosownych zezwoleń i opinii dot. imprezy masowej, z wyjątkiem wymaganych opłat urzędowych.
  • Zorganizowanie transportu oraz montażu i demontażu płotów zaporowych.
  • Zorganizowanie kompleksowego zabezpieczenia medycznego imprezy.
Zapytaj o indywidualną wycenę
Zapytaj o indywidualną wycenę usługi, a z pewnością będziesz zadowolony.
Wypełnij Formularz